تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

زمینه سازی برای اشتغال جوانان وظیفه مسئولان است

  • کد خبر : 330
  • ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
زمینه سازی برای اشتغال جوانان وظیفه مسئولان است

سیدرضا مرتضوی پیش از ظهر پنجشنبه در آئین بهره‌برداری از مزرعه پرورش بوقلمون در تیران و کرون با بیان اینکه با جهاد و همت تولید کنندگان سفره‌های مردم رنگین خواهد شد، اظهار داشت: در این راستا مواد پروتئینی از اهمیت زیادی برخوردار است. وی با بیان اینکه تولیدکنندگان در استان اصفهان و به ویژه شهرستان […]

سیدرضا مرتضوی پیش از ظهر پنجشنبه در آئین بهره‌برداری از مزرعه پرورش بوقلمون در تیران و کرون با بیان اینکه با جهاد و همت تولید کنندگان سفره‌های مردم رنگین خواهد شد، اظهار داشت: در این راستا مواد پروتئینی از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی با بیان اینکه تولیدکنندگان در استان اصفهان و به ویژه شهرستان نجف آباد و تیران و کرون سنگر تأمین مایحتاج غذایی مردم را حفظ کردند، ابراز داشت: فعالیت در این زمینه ویژه است چرا که امنیت غذایی را تأمین می‌کنند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه مسئولان باید شرایط را برای تولیدکنندگان تسهیل کنند، گفت: در این پروژه پرورش بوقلمون ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است و تنها یک میلیارد تومان آن از محل تسهیلات تأمین شده است.

وی با بیان اینکه اشتغال‌زایی منجر به کاهش آسیب می‌شود، اضافه کرد: جوانان ایرانی نجیب و شریف هستند و برخی اوقات ما زمینه را فراهم نمی‌کنیم و درگیر آسیب‌ها می‌شوند.

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=330

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.