آتش سوزی گسترده در شرکت تولید روانکار صنعتی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آتش سوزی گسترده در شرکت تولید روانکار صنعتی در شهرک صنعتی مبارکه خبر داد.

یروهای آتش نشانی در تلاش هستند آتش را در کارخانه تولید روانکار صنعتی در شهرک صنعتی مبارکه کنترل کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: کارخانه‌های اطراف تا شعاع ۲۰۰ متری تخلیه شده اند و عملیات خُنک سازی مخازن هیدرو کربن در حال اجرا است و ۲۰ گروه امدادی برای کنترل آتش در محل حضور دارند.

فرماندار مبارکه: همه دستگاه های امداد رسان برای کنترل آتش در تلاش هستند و تیم های امدادی از رزین شهر و فلاروجان به محل اعزام شده اند.

علی رضا حسینی: همه نیروها از کارخانه خارج شده اند و در سلامت کامل هستند.

فرماندار مبارکه: در تلاش هستیم آتش به واحدهای تولیدی اطراف سرایت نکند.

تیم های امدادی اورژانس و جمعیت هلال احمر در محل حادثه حضور دارند.

در شهرک صنعتی مبارکه ۴۰۰ واحد تولیدی مشغول فعالیت هستند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان پیشتر اعلام کرد: به دلیل وسعت حجم آتش سوزی تعداد زیادی خودروی سنگین اطفا حریق به این کارخانه واقع در شهرک صنعتی مبارکه اعزام شدند.

منصور شیشه فروش گفت: در ابتدای شروع حریق، ۱۰ گروه امدادی و آتش نشانی از شهرهای مبارکه، بهارستان و اصفهان و شرکت فولاد مبارکه برای کنترل آتش سوزی به این کارخانه اعزام شده اند.

فرهاد کاوه اهنگران سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان هم صبح امروز گفت: ۱۰ و ۱۹ دقیقه امروز آتش نشانی مبارکه درخواست کمک کرد و ۶ دستگاه خودروی اطفای حریق از شهر اصفهان به محل حادثه اعزام شد.

پست بعدی

تخلیه نگله ۲۵۴ تنی در بندر شهید رجایی با بهره‌گیری از دستگاه کرین بارج

ی آبان 22 , 1401
معاون امور بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی هرمزگان با اعلام این خبر گفت : عملیات تخصصی تخلیه یک نگله وارداتی فوق سنگین به تناژ ۲۵۴ در حوضچه فاز سوم بندر شهید رجایی با استفاده از یک دستگاه کرین بارج با موفقیت انجام شد .  منصور خرمشکوه با بیان اینکه […]