اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز ۲۲ بهمن در اصفهان

سرهنگ محمدرضا محمدی گفت: با توجه به برگزاری راهپیمایی خودرویی و موتوری در روز ۲۲ بهمن ماه به منظور هرچه باشکوه برگزار شدن این مراسم محدودیت‌هایی در مسیر این راهپیمایی اعمال می‌شود.

مسیر راهپیمایی خودرویی ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۲ بهمن ماه از میدان دفاع مقدس، خیابان هزارجریب، میدان آزادی و خیابان سعادت‌آباد به سمت گلستان شهدا است که در طول مسیر محدودیت‌هایی برای سایر خودرو‌ها اعمال می‌شود.

مسیر راهپیمایی موتوری نیز ساعت ۹ صبح از میدان احمدآباد آغاز و محدودیت‌های ترافیکی به صورت مقطعی در مسیر خیابان بزرگمهر، میدان بزرگمهر، چهار راه آبشار، میدان لاوی به سمت گلستان شهدا اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان از شهروندان خواست ضمن همکاری و همراهی با مأموران پلیس در زمان اعمال محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی خودرویی و موتوری از مسیر‌های جایگزین استفاده کنند.

پست بعدی

جمعه‌ برفی و بارانی در انتظار اصفهان

پ بهمن 21 , 1400
حجت‌الله علی عسگریان گفت: فعالیت سامانه ناپایدار بارشی از روز جمعه ابتدا مناطق غرب را فرا می‌گیرد و به تدریج بارش باران و برف را در سراسر استان اصفهان شاهد خواهیم بود. شدت فعالیت سامانه بارشی در غرب و جنوب استان پیش‌بینی می‌شودو احتمال وزش باد شدید موقتی و کولاک برف به […]