تعیین سرفصل درلایحه بودجه برای استفاده ازظرفیت تولیدکنندگان داخلی

علیرضا زاکانی در حاشیه بازدید از نمایشگاه «حمل و نقل پاک» و با حضور در جمع خبرنگاران بیان کرد: بسیار مایه توفیق است که از نزدیک تولیدکنندگان کشور را در حوزه دوچرخه، موتور و محصولاتی که می‌توانند به هوای پاک در کشور کمک کنند، مشاهده کنیم؛ چرا که تسهیلاتی که ایجاد می‌کنند و هم خیرات و برکاتی که زحمات اینها دارد برای ما فرصت‌ساز و مغتنم است.

شهردار تهران با بیان اینکه سمت و سوی شهرداری به‌سوی توسعه زیرساخت‌هایی است که به هوای پاک کمک می‌کند، اظهار کرد: شهرداری به‌دنبال این است که مسیری را برود که ماحصل و خروجی آن به هوای پاک کمک کند و بتواند شرایطی را فراهم کند که هم بتوانیم در حوزه حمل و نقل تسهیلات داشته باشیم و هم به هوای پاک و رفع آلودگی‌ها کمک شود.

وی عنوان کرد: شهرداری در حال حاضر برنامه‌ریزی جدی دارد که این موضوع را دنبال کند و در این زمینه یکی از برنامه‌های ما پشتیبانی از شرکت‌ها و مجموعه‌هایی است که در این عرصه فعالیت می‌کنند.

زاکانی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا در لایحه بودجه شهرداری به استفاده از توان شرکت‌های تولیدکننده داخلی در زمینه حمل و نقل پاک توجه شده است، گفت: بله؛ در بودجه هم سرفصل تعیین شده و هم اهتمام داریم که آن را عملیاتی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زمینه سازی برای اشتغال جوانان وظیفه مسئولان است

ج بهمن 8 , 1400
سیدرضا مرتضوی پیش از ظهر پنجشنبه در آئین بهره‌برداری از مزرعه پرورش بوقلمون در تیران و کرون با بیان اینکه با جهاد و همت تولید کنندگان سفره‌های مردم رنگین خواهد شد، اظهار داشت: در این راستا مواد پروتئینی از اهمیت زیادی برخوردار است. وی با بیان اینکه تولیدکنندگان در استان […]