تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

ضرورت همسان سازی کرایه بار ناوگان حمل و نقل سنگین

  • کد خبر : 722
  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۸:۰۰
ضرورت همسان سازی کرایه بار ناوگان حمل و نقل سنگین

مهران زینلیان در جلسه کارگروه حمل و نقل استان اصفهان که با هدف بررسی مسائل و مشکلات ناوگان حمل و نقل سنگین برگزار شد، گفت: مسئله اختلاف کرایه بار اصفهان با استان‌های مجاور قابل رسیدگی است و پیشنهاد همسان سازی کرایه بار کامیون داران استان اصفهان با استان‌های مجاور در قالب یک کارگروه بررسی و […]

مهران زینلیان در جلسه کارگروه حمل و نقل استان اصفهان که با هدف بررسی مسائل و مشکلات ناوگان حمل و نقل سنگین برگزار شد، گفت: مسئله اختلاف کرایه بار اصفهان با استان‌های مجاور قابل رسیدگی است و پیشنهاد همسان سازی کرایه بار کامیون داران استان اصفهان با استان‌های مجاور در قالب یک کارگروه بررسی و برای آن به صورت ویژه برنامه ریزی و تصمیم‌گیری خواهد شد.

او می‌گوید: با برنامه و تصمیمی درست باید تدبیری اندیشید که صنف رانندگان و کامیون داران به سود متوازن برسند و به صنایع و سرمایه بنگاه‌های اقتصادی نیز آسیب وارد نشود.

زینلیان برنامه‌ریزی برای همسان‌سازی کرایه بار ناوگان حمل و نقل سنگین را تصمیمی منطقی دانست و گفت: اگر افزایش کرایه‌ها غیر منطقی باشد استانمان ضربه می‌خورد و این مسئله رانندگان و کامیون داران باید حل شود تا صنعت و توسعه پایدار استان دچار چالش نشود.

او پیشنهادات برای همسان سازی کرایه بار توسط اصناف و اتحادیه‌های حمل و نقل استان در قالب یک برنامه در اسرع وقت به استانداری ارائه شود، گفت: کارگروه با حضور نمایندگان راهداری، شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی و صنایع استان تشکیل و پیشنهادات بررسی می‌شود و در کشور مصوب خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان خطاب به نمایندگان اصناف و اتحادیه‌های حمل و نقل سنگین استان، ابراز داشت باید با نگاهی بلند مدت در کنار منافع صنفی، منافع ملی را هم در نظر بگیرید.

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=722

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.