تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

چند ردیف برای برقی‌سازی حمل و نقل به بودجه اضافه شده‌است

  • کد خبر : 393
  • ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶
چند ردیف برای برقی‌سازی حمل و نقل به بودجه اضافه شده‌است

سید مجتبی شفیعی در حاشیه بازدید از نمایشگاه «حمل و نقل پاک» و در جمع خبرنگاران عنوان کرد: امروز عملاً سومین نمایشگاهی است که شهرداری تهران در حوزه تجهیزات مربوط به حمل و نقل پاک برگزار می‌کند. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: گسترش حمل و نقل پاک در این نمایشگاه […]

سید مجتبی شفیعی در حاشیه بازدید از نمایشگاه «حمل و نقل پاک» و در جمع خبرنگاران عنوان کرد: امروز عملاً سومین نمایشگاهی است که شهرداری تهران در حوزه تجهیزات مربوط به حمل و نقل پاک برگزار می‌کند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: گسترش حمل و نقل پاک در این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه‌های قبلی بیشتر بوده و توجه ویژه این نمایشگاه بر حمل و نقل برقی است.

وی اظهار کرد: هر چند که ما همه برنامه‌هایی که در حوزه مدیریت حمل و نقل در تهران داریم تقریباً بر کیفیت هوا اثرگذار است؛ اما این نمایشگاه توجه ویژه‌ای به موضوع برقی‌سازی به‌واسطه تقریباً صفر بودن آلایندگی آن دارد.

شفیعی گفت: بخش زیادی از تجهیزاتی که در این نمایشگاه ارائه شده مبتنی بر حمل و نقل انسان‌محور یعنی دوچرخه‌سواری است که ۲۷ مجموعه در این نمایشگاه شرکت کردند و قرار است چهار نشست علمی با حضور نخبگان و اندیشمندان حوزه حمل و نقل برگزار شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طبیعتاً علت برگزاری نمایشگاه احصاء ظرفیت‌های موجود و هماهنگ کردن برنامه‌ها با دوستانی است که در بخش عرضه این محصولات فعال هستند، است.

وی عنوان کرد: شهرداری تهران توجه ویژه‌ای به حمل و نقل پاک دارد و غیر از برنامه‌های جاری که همه آن‌ها عملاً بر هوای پاک اثر دارد، به‌صورت ویژه آقای شهردار بر موضوع برقی‌سازی پیگیری‌هایی را داشتند و توجه ویژه‌ای را دارند.

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=393

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.