تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

پایان عملیات اصلاح خط انتقال فاضلاب غرب به شرق شهر اصفهان

  • کد خبر : 655
  • ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
پایان عملیات اصلاح خط انتقال فاضلاب غرب به شرق شهر اصفهان

مهرداد خورسندی گفت: خط انتقال فاضلاب از سه‌راه نظر واقع در غرب اصفهان آغاز و سپس در مسیر شرق به خیابان‌های نظر غربی و شرقی، میر، میدان فیض و آبشار اول و دوم منتهی می‌شود. بخشی از عملیات اصلاح خط انتقال فاضلاب غرب به شرق در خیابان نظر غربی از سال ۸۳ آغازشده بود، اما […]

مهرداد خورسندی گفت: خط انتقال فاضلاب از سه‌راه نظر واقع در غرب اصفهان آغاز و سپس در مسیر شرق به خیابان‌های نظر غربی و شرقی، میر، میدان فیض و آبشار اول و دوم منتهی می‌شود.

بخشی از عملیات اصلاح خط انتقال فاضلاب غرب به شرق در خیابان نظر غربی از سال ۸۳ آغازشده بود، اما بخش اعظم آن از سال ۹۷ تا به امروز به انجام رسید.

به گفته او برای تامین اعتبار اجرای پروژه از محل فاینانس (سرمایه‌گذاری خارجی) با کشور چین اجرا شد که اولین سرمایه‌گذاری خارجی در بخش بازسازی شبکه‌های فاضلاب در کشور به شمار می‌رود.

خورسندی احداث حوضچه انتقال و مبادله (سوییچ) فاضلاب در محل میدان فیض بخش را بخش دیگری از پروژه اعلام کردو گفت: این امر به دلیل تعویض کلی خط انتقال انجام شد و ابعاد آن ۴.۵ در ۳.۵ متر در عمق ۶.۵ متری زمین است.

قطر خطوط انتقال در حدفاصل چهاراه نظر، خیابان میر، میدان فیض، خیابان آبشار اول و خیابان آبشار دوم ۱۴۰۰ و ۱۶۰۰ میلی‌متر در نظر گرفته شد.

سخنگوی شرکت آبفا اصفهان می‌گوید اجرای این پروژه نقش اساسی در انتقال فاضلاب و بهبود رفاهی ساکنان منطقه دارد وهم چنین اصلاح دیگر خطوط فاضلاب استان نیز در دستور کار قرارگرفته است.

شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان یک‌میلیون و ۱۸۰ هزار مشترک را تحت پوشش دارد.

افزون بر ۲ میلیون نفر در کلانشهر اصفهان ساکن هستند.

منبع:ایرنا

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=655

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.