تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

هوشمندسازی و نوسازی ناوگان تاکسیرانی در دستور کار است

  • کد خبر : 555
  • ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۳
هوشمندسازی و نوسازی ناوگان تاکسیرانی در دستور کار است

محمد پرورش گفت: در صدد هستیم با کمک اعضای هیأت مدیره و کارکنان ستادی سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان، گام‌های مؤثری را در سه حوزه برداریم. او در تشریح سه حوزه یاد شده گفت: باید اقدامات مؤثری برای شهر، شهروندان و رانندگان در زمینه هوشمند سازی و نوسازی ناوگان، ارائه خدمات فرهنگی و همچنین تسهیلات رفاهی برای رانندگان […]

محمد پرورش گفت: در صدد هستیم با کمک اعضای هیأت مدیره و کارکنان ستادی سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان، گام‌های مؤثری را در سه حوزه برداریم.

او در تشریح سه حوزه یاد شده گفت: باید اقدامات مؤثری برای شهر، شهروندان و رانندگان در زمینه هوشمند سازی و نوسازی ناوگان، ارائه خدمات فرهنگی و همچنین تسهیلات رفاهی برای رانندگان انجام دهیم.

برنامه و سیاست‌های بهبود وضعیت ناوگان تاکسیرانی در ابعاد مختلف، از اولویت‌های این سازمان در ادامه مسیر خدمت است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان می‌گوید ارتقاء سطح خدمات به مسافران به‌صورت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، تعامل سازنده با اداره کل آموزش و پرورش و استفاده از ظرفیت تاکسیرانی جهت سرویس مدارس، پیگیری ارائه تسهیلات مراکز مختلف جهت رفاه حال رانندگان و همچنین نظارت دقیق بر عملکرد رانندگان در حوزه‌ای مختلف از جمله برنامه‌ها و سیاست‌های سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان است.

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=555

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.