تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

مذاکره با چین و روسیه برای ساخت فرودگاه‌های جدید تا ۲۵ سال آینده

  • کد خبر : 522
  • ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۷:۵۳
مذاکره با چین و روسیه برای ساخت فرودگاه‌های جدید تا ۲۵ سال آینده

سیاوش امیر مکری گفت: با کشور‌های چین و روسیه برای ساخت فرودگاه‌های جدید در ایران وارد مذاکره شده‌ایم و پس از مطالعات و مذاکرات مقدماتی، وارد مباحث فنی و تخصصی‌تر می‌شویم. به گفته مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور پروژه‌های ساخت فرودگاه‌های جدید مربوط به ۲۰ تا ۲۵ سال آینده است و ما برای توسعه و ساخت […]

سیاوش امیر مکری گفت: با کشور‌های چین و روسیه برای ساخت فرودگاه‌های جدید در ایران وارد مذاکره شده‌ایم و پس از مطالعات و مذاکرات مقدماتی، وارد مباحث فنی و تخصصی‌تر می‌شویم.

به گفته مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور پروژه‌های ساخت فرودگاه‌های جدید مربوط به ۲۰ تا ۲۵ سال آینده است و ما برای توسعه و ساخت فرودگاه‌های جدید تا ۲۵ سال دیگر با چین و روسیه به مذاکره نشسته‌ایم. به طور قطع ما در آینده نیاز به فرودگاه‌های جدید و نیاز به فرودگاه‌های بین‌المللی با استاندارد‌های جهانی داریم.

مدیریت، راهبری ۵۳ فرودگاه کشور بر عهده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران است و امروز در تمام فرودگاه‌های کشور، پروژه‌های توسعه‌ای و تجهیز فرودگاه‌ها در راستای افزایش ایمنی پرواز‌ها را به اجرا رساندیم که در ۷ فرودگاه کشور ۱۲ پروژه به بهره برداری رسید.

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=522

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.