تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

غیرحضوری بودن آموزش دانش‌آموزان ابتدایی در شهرهای قرمز استان اصفهان

  • کد خبر : 640
  • ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۸:۲۱
غیرحضوری بودن آموزش دانش‌آموزان ابتدایی در شهرهای قرمز استان اصفهان

پس از ۱۰ روز تعطیلی کلاس‌های حضوری به دلیل خیز دوباره کرونا و مجازی شدن آموزش‌ها به بعضی از دانش‌آموزان اعلام شده که از صبح شنبه ۳۰ بهمن کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود. محمدرضا ابراهیمی درباره آغاز مجدد حضوری شدن آموزش در بعضی مدارس گفت: مصوبه ستاد کرونا مبنی بر غیرحضوری بودن آموزش دانش‌آموزان […]

پس از ۱۰ روز تعطیلی کلاس‌های حضوری به دلیل خیز دوباره کرونا و مجازی شدن آموزش‌ها به بعضی از دانش‌آموزان اعلام شده که از صبح شنبه ۳۰ بهمن کلاس‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شود.

محمدرضا ابراهیمی درباره آغاز مجدد حضوری شدن آموزش در بعضی مدارس گفت: مصوبه ستاد کرونا مبنی بر غیرحضوری بودن آموزش دانش‌آموزان ابتدایی تا اطلاع ثانوی پابرجاست و تغییری برای هفته پیش‌رو اتفاق نیفتاده است.

بنابر مصوبه ستاد کرونا آموزش در دوره‌های پیش‌دبستانی و اول و دوم ابتدایی در شرایط فعلی پیک ششم کرونا به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان به صورت غیرحضوری است.

به گفته او حضوری بودن آموزش دوره‌های اول و دوم متوسطه هم منوط به شرایطی است، اگر ۳ نفر در یک کلاس و یا ۲ کلاس از یک مدرسه به کرونا مبتلا شوند آموزش به صورت مجازی دنبال می‌شود.

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=640

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.