تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

سامانه بارشی جدید از جمعه وارد اصفهان می‌شود

  • کد خبر : 637
  • ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
سامانه بارشی جدید از جمعه وارد اصفهان می‌شود

محمد رضا رفیعی گفت: سامانه ناپایدار از اواخر وقت روز جمعه به استان وارد می‌شود که بارش‌های برف و باران را برای روز‌های شنبه و یکشنبه در بیشتر مناطق استان و بویژه در مناطق غربی بدنبال خواهد داشت. گذر موج ناپایدار ضعیفی نیز برای امروز و فردا به مناطق شمالی استان نفوذ خواهد کرد که […]

محمد رضا رفیعی گفت: سامانه ناپایدار از اواخر وقت روز جمعه به استان وارد می‌شود که بارش‌های برف و باران را برای روز‌های شنبه و یکشنبه در بیشتر مناطق استان و بویژه در مناطق غربی بدنبال خواهد داشت.

گذر موج ناپایدار ضعیفی نیز برای امروز و فردا به مناطق شمالی استان نفوذ خواهد کرد که در برخی از این مناطق به بارش پراکنده منجر خواهد شد.

به گفته او جو به نسبت پایداری تا ۲ روز آینده بر روی استان استقرار خواهد داشت و آسمان صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد برای بیشتر مناطق استان پیش پیش بینی می‌شود.

هم چنین غبار صبحگاهی برای مناطق مرکزی، صنعتی و کلانشهر اصفهان پیش بینی می‌شود.

رفیعی می‌گوید دمای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات شبانه روز گذشته به ۱۶ درجه سانتیگراد و در سردترین ساعات به منفی یک درجه سانتیگراد رسید.

خوروبیابانک با دمای ۲۰ و بویین میاندشت با دمای منفی ۱۰ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و سردترین نقاط استان در شبانه روز گذشته بودند.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: کمینه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا ۲ درجه سانتیگراد افزایش خواهد داشت.

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=637

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.