تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
1

تدوین ۱۳ برنامه آموزشی توسط مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری سازمان راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای در سال ۱۴۰۳

  • کد خبر : 933
  • ۱۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۷
تدوین ۱۳ برنامه آموزشی توسط مرکز توسعه آموزش، مطالعات و نوآوری سازمان راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای در سال ۱۴۰۳

اکبر دانش بیان کرد: تقویت آموزش‌های بین‌المللی، پشتیبانی و توسعه سامانه و اپلیکیشن جامع آموزش LMS، جهش تولید محتوای تخصصی چند رسانه‌ای، تدوین سند حرفه راهداری، استقرار نظام ارزیابی و رتبه‌بندی راهداران و تقویت محتواهای دوره‌های شاغلین بخش از جمله این برنامه‌ها است.به گفته معاون آموزش و نوآوری مرکز توسعه آموزش مطالعات و نوآوری و […]

اکبر دانش بیان کرد: تقویت آموزش‌های بین‌المللی، پشتیبانی و توسعه سامانه و اپلیکیشن جامع آموزش LMS، جهش تولید محتوای تخصصی چند رسانه‌ای، تدوین سند حرفه راهداری، استقرار نظام ارزیابی و رتبه‌بندی راهداران و تقویت محتواهای دوره‌های شاغلین بخش از جمله این برنامه‌ها است.
به گفته معاون آموزش و نوآوری مرکز توسعه آموزش مطالعات و نوآوری و در راستای اجرای برنامه‌های کلی حوزه آموزش در سال جاری، ۲۰ برنامه ویژه مدیران، ۴۵ عنوان برنامه ویژه کارکنان و راهداران و چهار اقدام تحولی ویژه شاغلین بخش حمل و نقل تهیه و تدوین شده است.
دانش بیان کرد: بهره‌وری نیروی انسانی، انگیزش در کار، مدیریت رفتار سازمانی، مهارت‌های ارتباطی مدیران، سازماندهی و مهارت تجزیه و تحلیل کارشناسی از داده‌ها بخش‌هایی از برنامه‌های کلی ویژه مدیران در حوزه آموزش است.
وی عنوان کرد: اجرای دوره‌های تخصصی حریم راه، دوره‌های مدیریتی ویژه مدیران کل ستادی، دوره‌های تخصصی مدیریت بحران و راهداری زمستانی، ارزیابی و نظارت بر اجرای انواع روکش راه‌ها و فناوری‌های جدید نیز نمونه‌هایی از برنامه‌های آموزشی تدوین شده برای کارکنان سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای است.
معاون آموزش و نوآوری مرکز توسعه آموزش مطالعات و نوآوری تأکید کرد: در سال ۱۴۰۳ و در راستای اجرای برنامه‌های تحولی – آموزشی در استان‌ها، ۷۱ دوره تخصصی، ۳۵ عنوان برنامه بهبود مدیریتی و شغلی – اداری و ۳۲ عنوان برنامه عمومی ترسیم و تدوین شده است.

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=933

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.