تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

بابت تمامی کمبودها و مشکلات از مردم عذرخواهی میکنم / با همراهی مردم می توانیم شاهد پیشرفت محله درچه باشیم

  • کد خبر : 383
  • ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳
بابت تمامی کمبودها و مشکلات از مردم عذرخواهی میکنم / با همراهی مردم می توانیم شاهد پیشرفت محله درچه باشیم

محمد ایرانپور رئیس شورای شهر مبارکه در نشست صمیمی شهردار و اعضای شورای شهر با مردم محله درچه با اشاره به معضلات و مشکلات موجود گفت: مجموعه مدیریت شهری در کنار مردم بوده و مشکلات را با همدلی و همراهی آنان مرتفع خواهیم کرد.وی افزود: با توجه به اوضاع شهرداری ها و کمبودهای موجود نمی […]

محمد ایرانپور رئیس شورای شهر مبارکه در نشست صمیمی شهردار و اعضای شورای شهر با مردم محله درچه با اشاره به معضلات و مشکلات موجود گفت: مجموعه مدیریت شهری در کنار مردم بوده و مشکلات را با همدلی و همراهی آنان مرتفع خواهیم کرد.
وی افزود: با توجه به اوضاع شهرداری ها و کمبودهای موجود نمی توان مطالبات مردم را نادیده گرفت .
رئیس شورای شهر مبارکه با اشاره به سیاست های مجموعه مدیریت شهری در دوره جدید افزود: همه برای خدمت به مردم آمده ایم و با تعامل مردم و مسئولین شاهد حل مشکلات خواهیم بود.
ایرانپور خاطرنشان کرد: این قول را به مردم خواهیم داد که در بودجه ۱۴۰۱ محلات مورد توجه قرار گرفته ، زیرا توزیع یکسان امکانات در محلات حق مردم می باشد.

در ادامه محمد مهدی احمدی شهردار مبارکه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، به مشکلات و کمبودهای موجود در محله درچه اشاره کرد و گفت : از ابتدای مسئولیت تاکنون چندین بار به صورت میدانی از محله درچه بازدید داشته ام و بابت تمامی مشکلات و کمبودها از مردم عذرخواهی می کنم.
شهردار مبارکه با اشاره به محدودیت ها و مشکلات حال حاضر شهرداری ها افزود: امروزه نه تنها شهرداری مبارکه بلکه تمامی شهرداری ها با مشکلات فراوانی روبرو هستند و این مشکلات و محدودیت ها شهرداری را دچار معضلات فراوانی کرده است .
وی گفت: نمی شود مشکلات شهرداری ها را بهانه کرد و از خدمت رسانی به مردم قافل شویم بلکه باید با تمام توان خدمتگزار مردم باشیم .
محمد مهدی احمدی به سیاست های این دوره مجموعه مدیریت شهری اشاره کرد و افزود : در بودجه ۱۴۰۱ محله محوری مورد توجه قرار گرفته و بر اساس این سیاست شاهد رشد متوازن محلات خواهیم بود .
وی خاطر نشان کرد : بر اساس سیاست محله محوری در بودجه ۱۴۰۱ برای هر محله به صورت جداگانه و مستقل بودجه پیش بینی خواهد شد .
شهردار مبارکه با اشاره به اینکه با محدودیت های موجود امکان اجرای انبوه پروژه نیست ، گفت: مشکلات محله را در بازدید ها از نزدیک دیده ایم و با اولویت بندی که از سوی مردم انجام خواهد شد پروژه هایی را برای این محله تعریف خواهیم کرد.
محمد مهدی احمدی به بافت فرسوده موجود در این محله اشاره کرد و اظهار داشت : یکی از مشکلات اساسی محله درچه بافت فرسوده آن می باشد که برای احیاء آن به یک تعامل دو طرفه مردم و مدیریت شهری نیاز داریم .
وی افزود: مردم می توانند از طریق بسته های تشویقی که از سوی شهرداری پیشنهاد می گردد نسبت به احیای بافت فرسوده اقدام نمایند.
شهردار مبارکه خاطر نشان کرد :دفاتر تسهیل گری نیز با حضور بزرگان و معتمدین محل برای رفع مشکلات ایجاد خواهد شد.
احمدی با اشاره به اینکه منابع مالی در اختیار شهرداری توان تملک و آزادسازی را ندارد ، گفت : با تعاملی که از سوی مردم و مجموعه مدیریت شهری صورت می گیرد می توان نسبت به رفع مشکلات محله در حوزه تملک و آزادسازی اقدام کرد.
وی با اشاره به دغدغه مردم نسبت به وضعیت آسفالت کوچه و خیابان های محله درچه ، افزود : بحث آسفالت این محله و تعلل شهرداری به دلیل اجرای پروژه آبفا می باشد که به محض اتمام پروژه و اعلام آبفا مشکل آسفالت این محله نیز مرتفع خواهد شد.
شهردار مبارکه در خصوص مشکلات زمین های واگذار شده از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با جلسات متعددی که با فرماندارمحترم شهرستان و مسئولین بنیاد مسکن داشتیم مشکل صدور سند مالکیت در این منطقه مرتفع و بنیاد مسکن آمادگی خود را جهت صدور اسناد مالکیت اعلام نموده است .
محمد مهدی احمدی با اعلام اینکه اجرای پروژه در محله درچه نیازمند تعامل و همراهی مردم می باشد ، خاطر نشان کرد : از مردم محله تقاضا داریم با همفکری معتمدین و بزرگان محله چند پروژه اولویت دار را به شهرداری اعلام تا در بودجه ۱۴۰۱ جزء اولویت های محله درچه قرار دهیم .
شهردار مبارکه گفت:امیدواریم با همراهی ، همفکری و تعامل سازنده که بین مردم و مجموعه مدیریت شهری خواهد بود ، شاهد حل مشکلات و پیشرفت چشم گیر محله درچه باشیم .شایان ذکر است مشکلات و کمبودهای محله درچه در این دیدار از سوی نمایندگان مردم محله مطرح و مقرر شد شهرداری ضمن بررسی و اولویت دار کردن مشکلات نسبت به حل آنان در محله درچه اقدام نماید

لینک کوتاه : https://simayerah.ir/?p=383

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0

دیدگاهها بسته است.